دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب و مائو پنجمى بود

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب و مائو پنجمى بود

ریموند لوتا مورخ مائویست در این کتاب به بررسی حوادث مربوط به انقلاب فرهنگی چین و منازعات موجود در حزب کمونیست و نهایتا مصادره انقلاب توسط باند لین پیائو و لیوشائوچی می پردازد.

طی سال های ۷۶  ۱۹۷۳، اگر یک مساله بود که کلیه ی نقطه نظرات و خطوط مخالف درون حزب کمونیست چین را در خود فشرده میکرد، همانا مساله ی چگونگی ارزیابی از انقلاب فرهنگی بود. برای این امر دو دلیل وجود داشت. اول آنکه، انقلاب فرهنگی به اتمام نرسیده بود، علی رغم اینکه در خارج از چین چنین شایع بود که انقلاب فرهنگی در ۱۹۶۹ پایان یافته است. دوم آنکه، تحولاتی که انقلاب فرهنگی با خود به همراه آورده بود کانون مبارزه ی شدیدی در تمامی سطوح حزب و جامعه گردید. نیروهای انقلابی سعی در حفظ و گسترش این تحولات داشتند و تلاش نیروهای راست در محدود نمودن، بی محتوی ساختن و نهایتاً محو کردن این تحولات بود.

کلمات کلیدی: کمونیسم،

برای دانلود کتاب و مائو پنجمى بود و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.