دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان MP3 کتاب صوتی 7 راز افراد فوق موفق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی 7 راز افراد فوق موفق

کتاب صوتی 7 راز افراد فوق موفق نوشته‌ی مهدی حدادیان با صدای امیر اردلان داودی به شما کمک خواهد کرد تا بزرگ‌ترین اشتباه افراد در تعیین اهداف را یاد بگیرید.

همه ما موفقیت در زندگی را دوست داریم اما گاهی دستیابی به آن دشوار می‌شود. به راستی راز افراد موفق چیست؟ در این کتاب صوتی 7 راز افراد موفق را که شاید تا به حال نمی‌دانستید، برایتان آورده شده تا با گوش دادن به آن، با سرعت بیشتری به موفقیت دست یابید.

کلمات کلیدی: تعیین هدف، هدف گذاری، زوانشناسی افراد موفق، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، کتاب صوتی موفقیت، دانلود کتاب موفقیت، رازهای موفقیت، موفقیت در زندگی،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.