دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه با اینستاگرام ثروت آفرینی کنیم

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه با اینستاگرام ثروت آفرینی کنیم

اینستاگرام یکی از بهترین ابزارها برای برقرای ارتباط با مشتریان و بازاریابی یک محصول و نیز در آخر کسب درآمد از آن می باشد به شرطی که اصول اینستاگرام را یاد بگیریم و به کار ببندیم و وقتی این اصول را یاد گرفتیم آن موقع است که میتوانیم آن را به عنوان منبع درآمد اصلی خودمان قرار بدهیم. ولی متاسفانه بسیاری از افراد از قابلیت های زیاد این برنامه خبر ندارند و البته کسی هم اطلاعات جامع و کاملی در این مورد ارائه نکرده است و متاسفانه بعضی از افراد فکر میکنند که برای موفقیت در اینستاگرام باید از برنامه های افزایش فالور یا افزایش لایک و مواردی شبیه به این استفاده کرد اما این طرز فکر کاملا اشتباه است چون اینستاگرام بر مبنای عواطف و احساسات برپا شده است و موفقیت در اینستاگرام نصیب کسی است که این عواطف و احساسات را شناسایی بکند و به کار ببندد.

این کتاب در مورد حقایق اینستاگرام و نیز نمونه هایی از موفقیت شرکت هایی است که بواسطه اینستاگرام کسب و کار خود را بهبود بخشیده اند و نیز استراتژی هایی جدید و نوین در این کتاب اورده شده است که توسط بسیاری از شرکت ها و افراد انجام شده و نتایج شگفت انگیزی داشته است بنابراین اگر نظر شما در مورد تاثیر گذاری اینستاگرام منفی است امیدوارم مطالعه این کتاب برای شما پلی باشد برای موفقیتتان در اینستاگرام.

کلمات کلیدی: آموزش اینستاگرام، کسب درآمد از طریق اینستاگرام، آموزش نرم افزار instagram، جذب مشتری در اینستاگرام، افزایش فالور، روش های افزایش fallow،

برای دانلود کتاب چگونه با اینستاگرام ثروت آفرینی کنیم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.