دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ما و مدیریت

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ما و مدیریت

تجدد یا مدرنیت هی ایرانی را در دو حو ز هیِ کلان میتوان پیگیری کرد. یکی در آنچه دولت کرده است، چرا که دولت از عهد صفویه در ایران (در رقابت با عثمانی) پیشگام تجدد بوده، و دیگری در نقد و نظر و نفوذ روشنفکران که در دو قرن اخیر خاصه از دارالفنون به این سو (نیم هی قرن نوزدهم) و به تاثیر از انقلاب فرانسه و هم تحولات عثمانی پیام آوران تجدد بوده اند. تصویر و تصوری که ما از مدرنیته ایرانی داریم بیشتر برامده از نوشته های روشنفکران است و تصویری که ایشان از مدرنیته در میان ما داشته اند و به ما ارائه داده اند. گروه هایی از روشنفکران به دولت در این راه کمک کرده اند و گروه های بزرگی هم در حال نقد دولت و ستیز با آن بوده اند. بحث تجدد در میان روشنفکران دائمی بوده است. از نقد حکومت قاجار و شاهان و جنگ ها و قراردادهایش تا دارالفنون و اعزام دانشجو به خارج در آن عهد از یک سو، و از دیگرسو نقد رضاشاه و تجددِ آمران هیِ او و بعد بحث و جد لهای مربوط به دور هی مصدق، کودتا، انقلاب سفید، و جنب شهای دانشجویی که به انقلاب ختم شد. گفت و گو دربار هی تجدد، دولت، قانون، شاه، سانسور، روشنفکران و فرنگستان، آموزش و ایدئولوژی همیشه از بحث های اصلی حلق ههای روشنفکری و مجلات و محافل و جستارهای روشنفکران بوده است.

کلمات کلیدی: آموزش مدیریت، مدیریت شهری،

برای دانلود کتاب ما و مدیریت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.