دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله خلاق نامه: فکر بکر - شماره 0

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله خلاق نامه: فکر بکر - شماره 0

چی شد که فکر بکر متولد شد؟

از آنجا که من بیش از ۴ سال تحت عنوان های مختلف  در نشریات و مجلات فعالیت می کردم  از سردبیری و مدیر اجرایی گرفته تا مشاوره،با توجه به تجربیات و علاقه ای که به این حوزه داشتم حیفم آمد یک نشریه ای با محوریت خلاقیت و ایده پردازی منشتر نشود،نشریه ای که بتواند به دور از هیاهو و روزمرگی با تلنگری هر چند کوچک ما را به تفکر و تعلق وادار کند و این شد که خلاق نامه ای به نام “فکر بکر” متولد شد…

موضوعات نسخه صفرم فکر بکر در یک نگاه

برای خلاقیت لازم نیست خلق کنی!

نقاشی کودک ۴ ساله که آدمکش سر ندارد!

خلاقیت به سبک ایرونی ها

دیالوگی از یک سکانس

مدیریت بحران به سبک هواپیماهای جنگی

گریه های شما =لهجه مادرتان!

سرزمینی پر از ایده

نظر سنجی+مسابقه

کلمات کلیدی: ماهنامه خلاقیت، خلاقیت های تجاری، خلاقیت، فکر بکر،

برای دانلود مجله خلاق نامه: فکر بکر - شماره 0 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.