دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب Pyrit Cluster در کالی لینوکس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب Pyrit Cluster در کالی لینوکس

Pyrit Cluster with Kali Linux
ساخت کلاستر برای افزایش سرعت حمله به کلید های WPA/WPA2 توسط کالی لینوکس

یکی از روش های افزایش سرعت در حمله به کلید های WPA/WPA2 ترکیب چند سیستم باهم و استفاده از قدرت سخت افزاری آن ها در یک سیستم می باشد، به این روش کلاستر (Cluster) می گویند.معنی لغوی کلاستر، خوشه بندی می باشد و در تعریف عبارت است از کار کرد چند سیستم به عنوان یک سیستم واحد به طوری که بازدهی یک سیستم چند برابر می شود.
کلاستر توسط یک سیستم به عنوان Server و تعدادی سیستم دیگر به عنوان Client کار می کند به این صورت که قدرت سخت افزاری کلاینت ها در یک سرور باهم ترکیب می شوند و سرعت بالایی را نتیجه می دهند. بدیهی است که هرچقدر تعداد کلاینت ها و قدرت سخت افزاری آن ها بالاتر باشد سرعت کرک کردن بالاتر خواهد بود. برنامه pyrit این امکان را می دهد که بتوان کلاستر را پیاده سازی کرد و از قدرت آن برای کرک کلید های WPA/WPA2 استفاده کنیم.

کلمات کلیدی: نفوذ به شبکه های بی سیم، تنظیمات شبکه در لینوکس، کالی لینوکس، کرک در لینوکس، کلاینت ها، Client،

برای دانلود کتاب Pyrit Cluster در کالی لینوکس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.