دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کشف الاسرار و عده الابرار (قدیمی ترین تفسیر عرفانی قرآن)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کشف الاسرار و عده الابرار (قدیمی ترین تفسیر عرفانی قرآن)

کشف الاسرار و عده الابرار کتابی در تفسیر قرآن و عظیم ترین و قدیمی ترین تفسیر عرفانی فارسی، نوشته ابوالفضل رشید الدین میبدی در دهه ۵۲۰ قمری است. این کتاب بر اساس تفسیر الهروی خواجه عبدالله انصاری (که هم اکنون در دست نیست) و در ده جلد نوشته شده‌است.

رشیدالدین میبدی در این کتاب ابتدا بخشی از آیات را بدون توضیح به فارسی ترجمه کرده، سپس عقاید مفسرین و تحقیقات اهل فن را دربارهٔ تفسیر همان قسمت شرح می‌دهد و در بخش سوم به بیان نکات عرفانی خصوصاً به نقل از مدارد خود خواجه عبدالله انصاری می‌پردازد.

کشف الاسرار و عده الابرار یکی از موثرترین و زیباترین تفاسیر عرفانی از قرآن کریم است.

در این نسخه هر ده مجلد این کتاب با صفحه آرایی مناسب و حروف چینی جدید در بیش از 5500 صفحه در یک مجلد (با حجم کم) ارائه شده است. این نسخه کامل ترین و چشم نوازترین نسخه الکترونیکی از تفسیر کشف الاسرار است که تا به امروز منتشر می شود.

کلمات کلیدی: کتاب کشف السرار، تفسیر خواجه عبدالله انصاری، 10جلد کامل کشف السرار و عده الابرار، تفسیر قرآن، قدیمی ترین تفسیر قرآن،

برای دانلود کتاب کشف الاسرار و عده الابرار (قدیمی ترین تفسیر عرفانی قرآن) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.