دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب علل خون ریزی در ریه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب علل خون ریزی در ریه

هموپتزی عبارت است از خلط حاوی رگهای خونی و یا خون واضح که از دستگاه تنفس دفع شود. هنگامی که در مدت 24ساعت بیش از 100میلی لیتر تا بیش از 600میلی لیتر خون همراه خلط دفع شود به آن هموپتیزی شدید یا massive hemoptysis گفته میشود. massive hemoptysis عارضه تهدید کننده زندگی میباشد. هموپتزی با پر کردن راه های هوایی بیمار ممکن است باعث خفگی شود. زمانی که خونریزی تنها به صورت رگه های خونی بوده ویا مقدار خون خالص کم بوده وتبادلات گازی سالم باقی مانده باشد تشخیص علت هموپتزی بیشترین اهمیت را دارد در صورتی که خونریزی با وجود درمان زمینه ی یا گذشت زمان متوقف نشد، هموپتزی از شریانهای
براکیال توسطآمبولیزه کردن آنژیوگرافیک شریان برونشیال درمان می گردد این درمان تنها باید در بیماران مبتلا به شدیدترین وخطرناکترین میزان هموپتزی انجام گردد زیرا احتمال آمبولیزه کردن و به دنبال آن پاراپلژی وجود دارد و در انتهای طیف درمان رزکسیون جراحی شیوه انتخابی در موارد ارژانس هموپتیزی شدید و یا درمان انتخابی و نهایی بیماری موضعی ریه که سبب خونریزی مکرر میشود میباشد.

کلمات کلیدی: رضا پوردست گردان میکروبیولوژیست، خون ریزی ریه، بیماری تنفسی، بیماری سل، بیماری های ریه، شناخت بیماری ها، درمان بیماری،

برای دانلود کتاب علل خون ریزی در ریه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.