دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ره توشه عزاداران حسینی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ره توشه عزاداران حسینی

خرابات اینجاست.

دم در، شعله های مجمر عشق باد را به بازی گرفته اند. به آوای زیارت نامه ی عشق بغزم ترکید، اشکم جاری شد و من وامانده اذن ورود یافتم.

من اشک هایم را بر سجاده ثواب می ریزم، همان که مهرش تربت آقاست. من اشک می ریزم و جوانی روضه می خواند:

امام حسین (ع) با انگشت خود خون را از دندان علی پاک کرد، نه اشتباه می کنم. از شدت زخم ها سرتاپای علی رنگ خون گرفته، پس قصد او پاک کردن دندان نیست. انگشت را در دهان علی اکبر نهاد و خون از دهانش بیرون کشید تا زبان در دهان بچرخاند و با صدایی دلنشی همان صدایی که اهل خیمه گاه را توان دوباره می داد، سخنی بگوید. شاید امام منتظر بود یک بار دیگر بشنود که یا ابتاه. اما علی از شدت درد پا بر زمین زد و جان داد.

کلمات کلیدی: امامان معصوم، کربلا، دانلود کتاب زندگینامه، داستان کربلا، قیام امام حسین، قیام کربلا، شهادت امام حسین، حادثه عاشورا، امام حسین، داستان عاشورا، حماسه عاشورا، وقایع عاشورا، خاندان بنی هاشم،

برای دانلود کتاب ره توشه عزاداران حسینی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.