دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

کتاب آیه تطهیر در آیینه شعر عرب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آیه تطهیر در آیینه شعر عرب

کتاب «آیه تطهیر در آیینه شعر عرب» از  پایان‌نامه‌های برتر کشور به شمار می‌آید که نشر نبأ برای حمایت از پایان‌نامه‌های برگزیده آن را  منتشر کرده است.
در بخشی از این کتاب نوشته شده است: «شکی نیست که علمای شیعه اعم از متقدم و متاخر همگی بر این باورند که آیه تطهیر در شان خمسه آل عبا نازل شده و احدی غیر از ایشان را شامل نمی‌شود، نه همسران، نه اصحاب و نه دیگری. شیخ طوسی می‌گوید: اصحاب ما به این آیه استدلال کرده‌اند که اهل بیت، معصومند و اجماع علما شیعه بر این مطلب است و اجماع ایشان هم مسلما صحیح است.»

کلمات کلیدی: پایان نامه برتر کشور، پایان نامه حوزوی، شیعه، کتاب مذهبی، شعر عربی، استدلال اسلامی، اسلام، آیه تطهیر، شاعر عرب،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.