دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اختلال رفتاری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اختلال رفتاری

واژه خشونت، باعث ایجاد احساسی ناخوشایند در افرادی می شود که طی دوران کودکی، مورد تمسخر و بی توجهی همبازی ها یا همکلاسی های خود قرار گرفته اند. تمسخری ساده، ممکن است منجر به واکنش شدیدی شود که دامنه ی آن از اهانتی لفظی تا خشونت فیزیکی، متغیر است.
بررسی پدیده خشونت، اهمیت غیر قابل انکاری برای والدینی دارد که یک یا چند فرزند آن ها خشونت گرا و یا قربانی خشونت هستند. گروه سنی این کودکان ممکن است 2 تا 3 ساله، نوجوان و یا بین این سنین باشد.

بخشی از موارد ذکر شده در این کتاب:

پرخاشگری، الگوی رفتاری خشونت پسران در برابر دختران، همسایگان بد، خشونت تلویزیون، تعریف پیش فعالی، نشانه های رفتاری، دانش آموزان دیرآموز، لکنت زبان، اختلالات عاطفی و نارسایی های تکلمی، عوامل روانی، اصل تقویت منفی و ...

کلمات کلیدی: دانلود کتاب اختلال رفتاری، گردآورنده نیما نیک نژاد، روانشناسی، اختلالات رفتاری، رفتار شناسی، خشونت، خشونت در کودکان، لکنت زبان، لکنت، ترس، پرخاشگری، پرخاشگری، عوامل پرخواشگری، عوامل خشونت، خشونت ذاتی، پیش فعالی، اختلالات عاطفی، اصل تقویت منفی،

برای دانلود کتاب اختلال رفتاری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.