دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

آشنایی با بیماری قند یا دیابت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی آشنایی با بیماری قند یا دیابت

بیماری دیابت یک بیماری شایع در جوامع امروزی می باشد که خطرات زیادی برای سلامتی انسان بهمراه دارد .

همیشه گفته شده که پیشگیری بهتر از درمان است و هنگامی پیشگیری مؤثر است که با اطلاع رسانی بموقع همراه شود و سطح آگاهی مردم نسبت به یک بیماری افزایش یابد.

 در این کتاب سعی شده است تا خوانندگان عزیز از بیماری قند و همچنین قند خون و نحوه عملکرد آن در بدن و واکنش بدن در مواجه با آن آشنا شوند . علاوه بر این در این کتاب بطور خلاصه و مفید به نحوه بوجود آمدن بیماری قند و علائم و عوارض ناشی از آن  پرداخته می شود  و در آخر یک نمونه وسیله جهت اندازه گیری قند خون معرفی و آموزش داده می شود . در این کتاب تا حد امکان از تصاویر استفاده شده تا امکان یادگیری آن به بهترین صورت انجام گیرد.

 

فهرست مطالب این کتاب بصورت زیر می باشد :

معرفی بیماری قند یا دیابت

قند خون و کنترل مقدارآن توسط بدن

دیابت نوع اول

دیابت نوع دوم

علائم بیماری دیابت

عوارض بیماری دیابت

درمان دیابت

برخی از مواد غذایی سودمند برای افراد مبتلا به دیابت

برخی از مواد غذایی مضر برای افراد مبتلا به دیابت

راه های پیشگیری از دیابت

جدول تشخیص بیماری قند

آشنایی با یک نمونه دستگاه اندازه گیری قند خون

آموزش استفاده از دستگاه اندازه گیری قند خون مدل Rightest این مدل در بازار ایران هم یافت می شود

 

پس بنابراین فرصت را از دست ندهید و با دریافت  این کتاب دانش و آگاهی خود و اطرافیان خود را در مورد بیماری قند افزایش دهید.

کلمات کلیدی: آشنایی با بیماری قند، آشنایی با بیماری دیابت، درمان بیماری قند، درمان بیماری دیابت، علائم بیماری دیابت، عوارض بیماری دیابت، راه های پیشگیری از دیابت،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.