دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب محبت درمانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب محبت درمانی

همه به محبت جواب می د هند. اساس روابط بر محبت بناست. ذات انسان بر اساس محبت بنا شده است. محبت دارای انرژی بسیار زیادی است. تمام موجودات زنده نیازمند محبت هستند، بچه های کوچک،  نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، سالمندان وحتی گیاهان و جانوران هم به محبت پاسخ می دهند. جواب محبت هیچ چیز به جز محبت نیست. محبت از عناصر گوناگونی تشکیل شده است.

محبت درمانی عبارت از رفتاری است که در تعاملات و برخوردهای خود باسایر افراد داریم و شامل احترام وارزش گذاری و حس مهربانی وعطوفت نسبت به هم نوعان مان می باشد. نتیجه محبت کردن به دیگران، برقراری ارتباطات صمیمانه تر وکمک به رشد و تعالی افراد است.

در محبت درمانی اساسی ترین  نیازهای روانی عبارتند از :

نیاز به تبادل محبت، احترام، امنیت و نیاز به احساس ارزشمند بودن.  فرد در هر سطحی از اقشار جامعه باشد  نیاز به " حس ارزشمند بودن " و مطرح بودن در اجتماع خود را دارد. لازمه تبادل محبت یک کشش درونی است که بر تمام رفتارهای فرد تاثیر می گذارد.

 محبت انگیزه ای بسیار قوی است تا فرد را برای رسیدن به رضایت خویشتن به تکاپو وادارد. ناتوانی در تبادل محبت و ایجاد روابط عاطفی با علایم روانشناختی گوناگون در فرد بروز می نماید و فرد را دچارعوارض مختلف روانشاختی می نماید.

کلمات کلیدی: محبت، نیاز به محبت، کتاب روانشناسی، مظاهرعشق و محبت، رفتار با همسر، روانشناسی خانواده، انرژی درمانی، امنیت روانی،

برای دانلود کتاب محبت درمانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.