دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار Revit MEP 2013

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش جامع نرم افزار Revit MEP 2013

نرم افزار Revit MEP ، یکی از نرم افزارهای قوی در زمینه طراحی و مدلسازی و آنالیز تاسیستات ساختمانی می باشد که در چند سال اخیر قدرت و کیفیت و دقت خود را برای اکثر شرکت های بزرگ ثابت کرده است این فایل آموزشی قسمت اول از آموزش Revit MEP می باشد که به صورت PDF آماده شده است تا به راحتی بتوانید استفاده کنید.

کلمات کلیدی: نرم افزار Revit MEP، آموزش نرم افزار Revit MEP، نرم افزار طراحی و مدلسازی، لوله کشی ساختمان، Piping، آنالیز تاسیستات ساختمانی، آموزش Revit MEP،

برای دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار Revit MEP 2013 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.