دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب حفظ سلامت در روزه‌داری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب حفظ سلامت در روزه‌داری

هدف راشین گوهرشاهی از گردآوری کتاب حفظ سلامت در روزه‌داری ارایه راهنمایی برای روزه‌داران؛ برای بهبودی سلامت و بهداشت در روزه‌داری، بر پایه‌ی دارا بودن اطلاعات پیش‌زمینه‌ای در حوزه سلامت فردی و تغذیه‌ای است. آشنایی با بعضی از مشکلات جسمی ناشی از روزه‌داری و نحوه‌ی رفع آن‌ها با اقتباس از اطلاعات سایت‌های رسمی کشور، آشنایی با مواد مغذی مناسب وعده‌های افطار و سحر؛ بخش‌هایی از این کتاب الکترونیکی را تشکیل می‌دهند.

کلمات کلیدی: اسلام شناسی، تحقیق در مورد روزه، روزه چیست، فواید روزه گرفتن، فواید روزه گرفتن از نظر اسلام، روزه گرفتن چه فایده ای دارد، هدف از روزه گرفتن چیست، آثار و فواید روزه، راهنمایی روزه داران، سلامت در روزه داری، رمضان، ماه رمضان، تاریخچه روزه در اسلام، روزه در اسلام، فواید روزه، روزه گرفتن، روزه در قرآن، آیات قرآن در مورد ماه مبارک رمضان، روزه داری، درباره روزه گرفتن،

برای دانلود کتاب حفظ سلامت در روزه‌داری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.