دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله خواندنی‌های 60 سال پیش ایران - شماره 23

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله خواندنی‌های 60 سال پیش ایران - شماره 23

اهم مطالب این شماره از مجله خواندنی ها: 1- شایعات از لابلای روزنامه های داخلی و خارجی 2- ایران و جهان در سه روز گذشته 3- مجلس هفدهم و مکتب خانه ! - وقتیکه آخوند چوب برمیدارد شاگرد باید حساب کارشان را بکنند. - ادامه اختلاف دولت و مجلس بنفع کیست؟ - آنجا که مرده شوی هم بحال مرده گریه میکند - با این قانون مطبوعات یاد ساعد و قوام و اقبال بخیر ! 4- دو طرح برای حل مساله نفت ایران که آیزنهاور ارائه شد. - بر سر ایران بین زعمای دولت جدید آمریکا اختلاف افتاده است. - اگر یک دهم ترکیه و یونان به ایران کمک شود ایران از خطر کمونیسم مصون است - چرا آمریکا حاضر بکمک اقتصادی به ایران نیست؟ - آیا دکتر مصدق از نخست وزیری خسته شده است؟ 5- یادی از واقعه شوم 17 آذر 6- چگونگی وقایع اصفهان 7- اسراری از حکومت رزم آرا - پیرمرد نورانی به رزم آرا چه گفت؟ - رزم آراء و شاهپور علیرضا - ماجرای انحلال لشکر 2 و تشکیل گارد شاهنشاهی 8- مرزبان عالم شمسی - جهانی که در آن شب و روز یکی است - دانشمندی که روی کاغذ ستاره ای را کشف کرد و تا آخرین لحظه زندگی حاضر نشد آنرا در آسمان مشاهده کند! 9- میتسو یا محبوس باغ فردوس ( سلسله داستان مخصوص خواندنی ها ) 10- ماه عسل را با ملکه چگونه گذراندیم ؟ - چگونه از سلطنت خلع شدم ( بقلم ملک فاروق پادشاه سابق مصر ) 11- راسپوتین , شیاد معروف از کجا بوجود آمد؟

کلمات کلیدی: روزنامه های داخلی و خارجی، شایعات روزنامه ها، اختلاف دولت و مجلس، دکتر مصدق،

برای دانلود مجله خواندنی‌های 60 سال پیش ایران - شماره 23 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.