دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب از گامرون تا تهران

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب از گامرون تا تهران

خلاصه محتوای کتاب: موقعیت جغرافیایی استان هرمزگان. تاریخچه مختصری از استان هرمزگان. سوابق تاریخی نامهای شهرهای مهم استان هرمزگان. صرف افعال متعدی با متد پارسیک. تلفظ حرف (ق) عربی در زبان هرمزگان. حروف ویژه‌ی باستانی در زبان هرمزگان. دستور زبان هرمزگان (بطور مشروح). صرف افعال در زبان هرمزگان. فهرست کامل مصدرها و ستاکهای حال و گذشته در زبان هرمزگان. چگونگی صرف افعال ـ ضمایر شخصی متصل در زبان هرمزگان. جدول کامل شناسه‌های فاعلی در زبان هرمزگان. دو جانبه بودن صرف افعال متعدی در زبان هرمزگان. صرف افعال لازم (بطور کامل). فرهنگ لغات هرمزگانی شامل بیش از 6000 واژه(فهرست شده بر اساس کلمات فارسی). تجزیه و تحلیل لغات هرمزگانی و توضیح در مورد تاریخ، ریشه و صحت آنها. فرهنگ لغات اختصاصی هرمزگان.

کلمات کلیدی: فرهنگ لغت، موقعیت جغرافیایی استان هرمزگان، استان هرمزگان،

برای دانلود کتاب از گامرون تا تهران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.