افزودن کتاب
 
ایمیل شما

دانلود کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف

نویسنده ۸۲۲۹ بازدید
دانلود کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف
بزرگنمایی
(۱)
دانلود کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف
معرفی کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف
با خواندن این کتاب می توانید درباره خدایان مختلف در انواع ادیان از غیر الهی تا الهی به اندازه مفیدی اطلاعات کسب نمایید. سخن نویسنده : در این کتاب به بحث در رابطه با معنی و مفهوم خدا می پردازیم. باخواندن این کتاب که شاید اطلاعات آن حتی در سطح متوسط هم نباشد . به راحتی می توانید بفهمید که انسان ها به هر حال به هر شکلی نیازمند خدایی هستند که به آن تکیه کنند. هدف اصلی از انتشار این کتاب افزایش اطلاعات عمومی خواننده و ازبین بردن برخی شبهات و ابهامات است. خدا و دین از احتیاجاتی معنوی ، و همیشگی انسان ها بوده ، چراکه انسان به طور ذاتی خداجوست و به دنبال منشاء و مبداء می گردد و می خواهد تا بداند. با باور بر اینکه خدایی هست ، می توانیم بر این بحث تکیه کنیم که همه ی ما پیشتیبانی داریم. و هیچ چیز بی حکمت نیست . چیزی که در همه ادیان دیده شده ؛ تایید خداست که در هر دین به نوع به خصوصی تعبیر شده ، و در اکثر ادیان ، مانند : بودا ، زرتشت ، مسیح ، یهود ، اسلام و غیره خداوند متشابه و با مقدار کمی تغییر و تفاوت است اما چیزی که ما شیعیان اعتقاد داریم اینست که خدای ما که نام های آن بی شمار است ، خدایی با معنی و مفهوم کامل است ، این خدا همان است که با نبودنش ، زندگی برایمان بی معنی و امید برایمان محدود می شود. توضیح بیشتر: با توجه به میزان درک و فهم افراد ، و این موضوع که خداوند و دین ، اجرای تکالیف دین و درکل اعمال دینی شما را تنها با درک و فهم قلبی و قبلی از آن می خواهد. و با توجه به آنکه انسان نیازمند خدا بوده و از پایه و ذات خویش خداجوست. میتوان گفت که حدودا تمامی ادیان الهی و غیر الهی همگی به نوعی دارای یک معبود و خدا هستند . به همین خاطر می توان به راحتی فهمید که تا به حال بیش از هزاران خدای مختلف و متفاوت در دنیا وجود داشته اند . که برخی کاذب و کاملا دروغین و برخی سرچشمه گرفته از صفات خدای یکتا و برخی دیگر همان خدای واقعی و یکتا اند. یعنی همان خدای دین اسلام که نام های بسیاری دارد و نام منتخب و به نوعی اصیل آن الله است. در ادیان مختلف خدایانی که منشاء و منظورشان همان خدای حقیقی است می توان به راحتی شباهت های احکامشان با احکام دین اسلام را فهمید. این خدایان که سرچشمه از خدای حقیقی دارند. با وجود تفاوت هایشان با خدای یکتا اما از پایه به همان خدا می رسند برای مثال : خدای مسیحیان ، یهودیان و مسلمانان ؛ این خدایان همگی یکی هستند و از یک خدای اصلی به نام الله مشعت می گیرند اما با هم متفاوت اند. که به تفاوت آنها در این کتاب خواهیم پرداخت. از همین جهت ما در این کتاب به تفسیر ، و بررسی معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف می پردازیم. در این کتاب به بحث در رابطه با معنی و مفهوم خدا می پردازیم. باخواندن این کتاب که شاید اطلاعات آن حتی در سطح متوسط هم نباشد . به راحتی می توانید بفهمید که انسان ها به هر حال به هر شکلی نیازمند خدایی هستند که به آن تکیه کنند. هدف اصلی از انتشار این کتاب افزایش اطلاعات عمومی خواننده و ازبین بردن برخی شبهات و ابهامات است. برای اطلاعات بیشتر به خود کتاب توجه نمایید...

کلمات کلیدی: معنی و مفهوم خدا، خدا و دین

×

لینک کوتاه این کتاب:

این لینک را می توانید در سایت، وبلاگ، ایمیل، فیسبوک، توییتر و... به اشتراک بگذارید.

کتاب‌های مرتبط با کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف
دانلود کتاب چرا باید فکر کنیم: آیا از قانون جذب آگاهی دارید؟دانلود کتاب داستان ظهوردانلود کتاب بازخوانی پرونده‌ی ولایت فقیهدانلود کتاب 100 پرسش و پاسخ در فقه و حقوق اقتصادیدانلود کتاب کلیدهای گشایش ثروتدانلود کتاب نردبان آبیدانلود کتاب قصه معراجدانلود کتاب سکوت آفتابدانلود کتاب در آغوش خدادانلود کتاب زیارت اربعین همراه با ترجمهدانلود کتاب علی کیستدانلود کتاب اربعیندانلود کتاب دعای ندبه: زندگی در فردایی نورانیدانلود کتاب حسنیه در دربار هارون الرشیددانلود کتاب زیارت عاشورا همراه با ترجمه فارسیدانلود کتاب در اوج غربتدانلود کتاب کربلا مبارزه با پوچی‌هادانلود کتاب زیارت عاشورا اتحادی روحانی با امام حسین(ع)دانلود کتاب نقش شیعیان در ساختار حکومت عباسیاندانلود کتاب احادیث امام صادق علیه السلام دانلود کتاب احادیث رسول خدا صلی الله علیه و آلهدانلود کتاب احادیث امام حضرت مهدی (ع)دانلود کتاب احادیث امام هادی (ع)دانلود کتاب احادیث امام سجاد (ع)دانلود کتاب احادیث امام موسی کاظم (ع)
دانلود کتاب آسمانى‌ترین عشقدانلود کتاب لطفا لبخند بزنیددانلود کتاب زندگی به سبک مادردانلود کتاب معجزه دست دادندانلود کتاب به باغ خدا برویمدانلود کتاب فریاد مهتابدانلود کتاب بهشت فراموش شدهدانلود کتاب در قصر تنهاییدانلود کتاب فضیلت زیارت امام حسین (ع)دانلود کتاب دانستنی‌های اربعین حسینیدانلود کتاب دعای کمیل با ترجمه فارسیدانلود کتاب خویشتن پنهان: شرح ده نکته از معرفت نفسدانلود کتاب چگونگی فعلیت‌یافتن باورهای دینیدانلود کتاب زیارت جامعه کبیرهدانلود کتاب بیست نشانه منافقان در قرآندانلود کتاب عاشورادانلود کتاب جایگاه تاریخی حادثه‌ها و هنر اصحاب کربلا در فهم آندانلود کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاهدانلود کتاب چکیده‌ای از سرگذشت یاران صدیق امام علی (ع)دانلود کتاب احادیث امیرالمؤمنین علی علیه‌السلامدانلود کتاب احادیث حضرت فاطمه (س)دانلود کتاب احادیث امام حسن عسکری (ع)دانلود کتاب احادیث امام جواد (ع)دانلود کتاب احادیث امام رضا (ع)دانلود کتاب احادیث امام حسن (ع)
معرفی کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف به دوستان

دانلود کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلفاین کتاب را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.
نظرات
نخستین نظر را شما ثبت کنید!
عضویت در خبرنامه
» با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:
دانلود کتاب‌های جدید
۲۳۵۳۴ بازدید
دانلود کتاب مسخ
دانلود کتاب‌های پربازدید

دانلود کتاب تسخیر سعادت [۳۸۹۲۰]

دانلود کتاب مسخ [۲۳۵۰۹]

دانلود کتاب صوتی بینوایان [۱۷۱۲۲]

دانلود کتاب 4 کپسول اعتماد به نفس [۱۰۲۷۷]

دانلود کتاب 2 تکنیک فوری افزایش سرمایه [۵۷۹۷]

دانلود کتاب رمان سه سوت [۴۸۲۵]

دانلود کتاب تاریخ معاصر ایران [۳۷۷۴]

دانلود کتاب خلاصه‌ای از هفت خوان رستم [۳۵۹۳]

دانلود کتاب صوتی سفر انار [۲۴۲۸]

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی در اکسل [۲۱۴۴]

دانلود کتاب رمان حس عاشقی [۲۰۴۱]

دانلود کتاب صفر تا صد کسب درآمد از گرافیک [۱۹۳۸]

دانلود کتاب حل مسائل #C [۱۸۹۱]

دانلود کتاب صوتی قورباغه را قورت بده [۱۸۸۲]

دانلود کتاب ویتامین‌ها و مواد معدنی [۱۷۲۶]

دانلود کتاب 9 قدم و راهکار عملی تا ثروتمند شدن در ایران [۱۶۹۸]

دانلود کتاب صوتی تعقیب [۱۵۵۶]

دانلود کتاب معجزه دست دادن [۱۵۰۴]

دانلود کتاب کارگاه کارآفرینی و تولید [۱۴۹۴]

دانلود کتاب خویشاندان ایرانی [۱۴۷۶]

دانلود کتاب 200 نکته برای مدیریت ریسک با PertMaster [۱۴۶۰]

دانلود کتاب صوتی بازرس [۱۴۴۶]

دانلود کتاب عکاسی مفهومی (کانسپتچوال آرت) [۱۴۲۷]

دانلود کتاب زبان خوراکی‌ها [۱۴۰۳]

دانلود کتاب رمان دلتنگ [۱۳۹۴]

آمار سایت
تعداد کتاب‌ها و مقالات: ۹,۴۳۹
ما را در فیسبوک دنبال کنید  ما را در توییتر دنبال کنید  فید - RSS