دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف

با خواندن این کتاب می توانید درباره خدایان مختلف در انواع ادیان از غیر الهی تا الهی به اندازه مفیدی اطلاعات کسب نمایید. سخن نویسنده : در این کتاب به بحث در رابطه با معنی و مفهوم خدا می پردازیم. باخواندن این کتاب که شاید اطلاعات آن حتی در سطح متوسط هم نباشد . به راحتی می توانید بفهمید که انسان ها به هر حال به هر شکلی نیازمند خدایی هستند که به آن تکیه کنند. هدف اصلی از انتشار این کتاب افزایش اطلاعات عمومی خواننده و ازبین بردن برخی شبهات و ابهامات است. خدا و دین از احتیاجاتی معنوی ، و همیشگی انسان ها بوده ، چراکه انسان به طور ذاتی خداجوست و به دنبال منشاء و مبداء می گردد و می خواهد تا بداند. با باور بر اینکه خدایی هست ، می توانیم بر این بحث تکیه کنیم که همه ی ما پیشتیبانی داریم. و هیچ چیز بی حکمت نیست . چیزی که در همه ادیان دیده شده ؛ تایید خداست که در هر دین به نوع به خصوصی تعبیر شده ، و در اکثر ادیان ، مانند : بودا ، زرتشت ، مسیح ، یهود ، اسلام و غیره خداوند متشابه و با مقدار کمی تغییر و تفاوت است اما چیزی که ما شیعیان اعتقاد داریم اینست که خدای ما که نام های آن بی شمار است ، خدایی با معنی و مفهوم کامل است ، این خدا همان است که با نبودنش ، زندگی برایمان بی معنی و امید برایمان محدود می شود. توضیح بیشتر: با توجه به میزان درک و فهم افراد ، و این موضوع که خداوند و دین ، اجرای تکالیف دین و درکل اعمال دینی شما را تنها با درک و فهم قلبی و قبلی از آن می خواهد. و با توجه به آنکه انسان نیازمند خدا بوده و از پایه و ذات خویش خداجوست. میتوان گفت که حدودا تمامی ادیان الهی و غیر الهی همگی به نوعی دارای یک معبود و خدا هستند . به همین خاطر می توان به راحتی فهمید که تا به حال بیش از هزاران خدای مختلف و متفاوت در دنیا وجود داشته اند . که برخی کاذب و کاملا دروغین و برخی سرچشمه گرفته از صفات خدای یکتا و برخی دیگر همان خدای واقعی و یکتا اند. یعنی همان خدای دین اسلام که نام های بسیاری دارد و نام منتخب و به نوعی اصیل آن الله است. در ادیان مختلف خدایانی که منشاء و منظورشان همان خدای حقیقی است می توان به راحتی شباهت های احکامشان با احکام دین اسلام را فهمید. این خدایان که سرچشمه از خدای حقیقی دارند. با وجود تفاوت هایشان با خدای یکتا اما از پایه به همان خدا می رسند برای مثال : خدای مسیحیان ، یهودیان و مسلمانان ؛ این خدایان همگی یکی هستند و از یک خدای اصلی به نام الله مشعت می گیرند اما با هم متفاوت اند. که به تفاوت آنها در این کتاب خواهیم پرداخت. از همین جهت ما در این کتاب به تفسیر ، و بررسی معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف می پردازیم. در این کتاب به بحث در رابطه با معنی و مفهوم خدا می پردازیم. باخواندن این کتاب که شاید اطلاعات آن حتی در سطح متوسط هم نباشد . به راحتی می توانید بفهمید که انسان ها به هر حال به هر شکلی نیازمند خدایی هستند که به آن تکیه کنند. هدف اصلی از انتشار این کتاب افزایش اطلاعات عمومی خواننده و ازبین بردن برخی شبهات و ابهامات است. برای اطلاعات بیشتر به خود کتاب توجه نمایید...

کلمات کلیدی: معنی و مفهوم خدا، خدا و دین،

برای دانلود کتاب معنی و مفهوم خدا در ادیان مختلف و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.