دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جهانی اما خشن - تجارت جهانی لجام گسیخته، فقر، جنگ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جهانی اما خشن - تجارت جهانی لجام گسیخته، فقر، جنگ

زندگی بشر در آغاز قرن 21 بدنبال تحولات عظیم و جهش وار در کلیه سیستمهای موجود چه اقتصادی، چه اجتماعی، چه پزشکی، چه تکنیکی (به ویژه تکنیکی)، چه ارتباطی... دچار تحول بی سابقه ای گردیده که اگر این تحولات کنترل شده و به مسیر عقلایی و انسانی هدایت شود، میتواند تأثیرات بسیار مثبتی در زندگی کلیه موجودات و نباتات، و به طور کل محیط زیست فرزندان ما و آن هایی که پس از ما خواهند آمد، داشته باشد.

برای دانلود کتاب جهانی اما خشن - تجارت جهانی لجام گسیخته، فقر، جنگ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.