دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی دره ماه آبی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی دره ماه آبی

کتاب صوتی دره ماه آبی نوشته‌ی استفان رابلی، داستان دهکده‌ای را روایت می‌کند که "لی سان" با مادربزرگش در آنجا روزگار می‌گذرانند. او از زندگی در روستا خیلی راضی و خوشحال است.

مادربزرگ او کهولت سن و بیماری دارد و دیگر نمی‌تواند کار کند. آن‌ها پول کمی برای ادامه‌ی زندگی‌شان دارند. تا اینکه مادربزرگ، از عموی لی سان خواهش می‌کند که به او شغلی در یک سیرک بدهد.

در بخشی از کتاب صوتی دره ماه آبی می‌شنویم:

آن‌ها به پشت چادر سیرک رفتند. در آن جا تعداد زیادی قفس بزرگ دیده می‌شدند. عمو به او گفت: کار ما اینجاست. تو می‌توانی در نگهداری و شستن حیوانات به ما کمک کنی. سپس با لبخندی ادامه داد: همینطور می‌توانی به آن‌ها غذا بدهی. تو فکر می‌کنی که از عهده وظایفت بر می‌آیی؟

"لی سان" نگاهی به حیوانات انداخت. در آن جا تعدادی میمون، ببر، فیل، اسب و شیر بچشم می‌خوردند. او مجدداً نگاهش را به عمویش دوخت و گفت: بله عمو جان، می‌توانم.

"لی سان" به مدت سه ماه در آن جا به سختی کار کرد. او هر هفته نامه‌ای برای مادر بزرگش می‌نوشت و درحالیکه از زندگیش در سیرک راضی نبود، در نامه هایش اظهار شادمانی و رضایتمندی می‌کرد. او همیشه با تنها دوست صمیمیش "چوچو" که یک خرس "پاندا" بود، درد دل می‌کرد و به او می‌گفت: من خیلی دلم می‌خواهد که به خانه برگردم.

کلمات کلیدی: مجموعه داستان های کوتاه از ادبیات جهان، کتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب کودک، داستان کوتاه کودکان، کتاب صوتی نوجوانان رایگان،

برای دانلود کتاب صوتی دره ماه آبی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.