دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تغییرات هوشمندانه در ساختار بیزنس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تغییرات هوشمندانه در ساختار بیزنس

در کتاب تغییرات هوشمندانه در ساختار بیزنس نوشته‌ی استیو مقدم، ابتدا با دلایلی که شما را مجبور به تغییر یا اصلاح ساختار، فرآیند یا سیستم می‌کند، آشنا می‌شوید و سپس انواع تغییر، پیش‌زمینه‌های آن، فرآیند تغییر و در نهایت، برنامه اعمال تغییر در یک سازمان را فرا می‌گیرید.

"تغییر" لازمه هر سازمان، شرکت و بیزنس در هر صنعت و صنفی است و هدف از آن، کسب نتایج مثبت و روشن است. نیاز به تغییر، باعث می‌شود که یک سازمان بالاجبار و یا اختیار، ساختار و سیستم خود را تغییر دهد یا بخش‌هایی از آن را اصلاح کند. 

کلمات کلیدی: انواع تغییر در سازمان، مدیریت تغییر در سازمان، مدیریت تغییر چیست؟ pdf، مدیریت تغییر pdf، سری کتاب های بیزنس هوشمندانه، اهمیت تغییر در کسب و کار، لزوم تغییر مدیران، مدیریت تحول سازمانی pdf،

برای دانلود کتاب تغییرات هوشمندانه در ساختار بیزنس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.