دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شکر از شکر شیرین‌تر است

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شکر از شکر شیرین‌تر است

رحمت پوریزدی در کتاب شکر از شکر شیرین‌تر است، به گردآوری حدیث، داستان، شعر و مثل‌های شُکر پرداخته است.

به امید اینکه باب شُکر بر بندگان گشاده گردد تا بدین سبب شاکر و سپاسگزار نعمت‌های ارباب کریم و نیز شاهد فزونی نعمت‌های دریای لطف و رحمت الهی باشیم. 

در بخشی از کتاب شکر از شکر شیرین‌تر است می‌خوانیم:

امام علی (ع): شُکْرُکَ‌ لِلسَّاخِطِ عَلَیْکَ یُوجِبُ لَکَ مِنْهُ صَلَاحاً وَ تَعَطُّفا؛
کسی که از تو خشمگین است تشکر تو نظر او را تغییر می‌دهد و با تو مهربانش می‌کند. [1]

کلمات کلیدی: ضرب المثل فارسی، ضرب المثل های قدیمی، شعر در مورد شکرگزاری، شکر خدا متن، احادیث امامان، حدیث از امامان، دانلود کتاب حدیث، احادیث شیعیان، احادیث، دانلود احادیث pdf، دانلود احادیث، دانلود کتاب حدیث، ضرب المثل ها رایج در زبان فارسی، ضرب المثل،

برای دانلود کتاب شکر از شکر شیرین‌تر است و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.