دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله سینمایی سین فیلم - شماره اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله سینمایی سین فیلم - شماره اول

مجله سینمایی سین فیلم - شماره اول، اولین نسخه از مجله سینمائی وبسایتی به همین نام می‌باشد که هدف خود را پوشش فنی و تحلیلی آثار سینمایی و محتوای سریال‌های تلویزیونی خارجی قرار داده است. در این مجله سعی شده تا آثار جدید و قدیمی به یکدیگر پیوند خورده و اثری مفید را برای خوانندگان و عاشقان سینما تولید کند. 

در مسیر پیشرفت و توسعه بیشتر محتوا و مجله سین فیلم، نظر شما عزیزان کمک کننده و ارتقاء دهنده سطح کیفی خواهد بود.

کلمات کلیدی: نقد سینما، مجله نقد فیلم، دانلود مجله سینمایی، مجله سینمایی، مجله سینمایی سین فیلم، نقد فیلم، مجله نقد سینما،

برای دانلود مجله سینمایی سین فیلم - شماره اول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.