دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چرخه‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چرخه‌ها

مصیب شیرانی کتاب چرخه‌ها (دایره ها) را به زبان کودکانه بازنویسی کرده و در آن چرخه حیات و مفهوم مرگ و زندگی را شرح می‌دهد.

این اثر یک کتاب تصویری زیبا در مورد مرگ در طبیعت و مقدمه‌ای مفید در مورد موضوع مرگ برای کودکان خردسال ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب چرخه‌ها می‌خوانیم:

هنگامی که او به اندازه کافی بزرگ شد تا بتواند پرواز کند، مادرش او را به پرواز درآورد و آن‌ها با هم به گردش پرداختند و زمین را زیر پرشان مشاهده می‌کردند. به پسرش گفت "من می‌خواهم چیزی زیبا را به شما نشان دهم"

کلمات کلیدی: کتاب حلقه‌ها، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، Circles، داستان بچگانه، داستان کودک،

برای دانلود کتاب چرخه‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.