دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جوازی برای نمایش یک عقده

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جوازی برای نمایش یک عقده

کتاب جوازی برای نمایش یک عقده مجموعه‌ای از اشعار محسن سفیدگر، در قالب شعر نو و عموماً در برگیرنده‌ی وجهه‌ی خدشه‌دار اجتماع است و گاهی نیز شاعر در لفافه از عشق انتقاد می‌کند.

مخلص باید خواند و نوشت و بیشتر از نوشتن، خواند تا لطماتی را که زندگی در صدد به انجام رساندن‌شان است، یا پیش‌بینی کرد، یا درمان.

در بخشی از کتاب جوازی برای نمایش یک عقده می‌خوانیم:

هزاران خاطره داری
هزار خاطره‌ی بنجل
و مغزت مغازه‌ی خرازی
درونت اشک می‌ریزند
هزاران کودک سوری
که خسته‌اند از موشک‌بازی
در تو جمیع تضادهاست
گاهی سراسر سکوتی
گاهی لبالب اعتراضی

کلمات کلیدی: دانلود مجموعه شعر، مجموعه شعر فارسی، مجموعه شعر، دانلود شعر اجتماعی، دانلود کتاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب برای موبایل، شعر اجتماعی، شعر فارسی، شعر معاصر، دانلود کتاب شعر معاصر، دانلود کتاب های شعر نو، شعر نو، مجموعه شعر نو، دانلود کتاب شعر نو، دانلود رایگان کتاب، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود pdf شعر، pdf کتاب شعر،

برای دانلود کتاب جوازی برای نمایش یک عقده و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.