دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شنل قرمزی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شنل قرمزی

کتاب شنل قرمزی اثر برادران گریم با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی آذین یافته است، می‌کوشد تا هُشدارهای لازم را در مورد گریز از فریبکاری‌ها و دغل‌بازی‌ها به کودکان و نوجوانان فارسی زبان بدهد.

هُشدار برای فریب نخوردن افراد در قصّه‌ها:

انسان‌ها دارای خصلت‌های مختلفی هستند و در میان آن‌ها افرادی با صفات مطلوب نظیر: منظم، با وجدان، درستکار، دانا، راستگو، ساعی، عادل و نظایرشان وجود دارند. متقابلاً افراد دیگری را با خواص متضاد با گروه قبلی نظیر: تنبل و تن پرور، بی انضباط، ظالم، دغلباز، حرّاف، دروغگو، مکّار و غیرو می‌توان بر شمرد. 

در این میان مسلّم است که افراد درستکار و کوشا از حاصل تلاش‌های خودشان بهره می‌برند درحالیکه افراد تن پرور بر حاصل کوشش‌ها و زحمات دیگران متکی می‌باشند. 

قاعدتاً کسانی که بر حاصل زحمات سایرین اتّکا دارند، باید آن را به دو طریق: زور و یا تزویر از دست ذی حق‌ها خارج سازند. 

یکی از روش هائی که به بهترین وجهی بهره دهی لازم را برای افراد زیاده طلب و مُفت خور خواهد داشت، همانا بکارگیری فریب و ریا است و در این میان افراد ساده لوح و کودکان و نوجوانان بیشترین هدف‌های سهل و سادۀ آنان را تشکیل می‌دهند. 

کلمات کلیدی: داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، Little Red Riding Hood، Brothers Grimm،

برای دانلود کتاب شنل قرمزی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.