دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 68 حرف اضافه ضروری زبان انگلیسی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 68 حرف اضافه ضروری زبان انگلیسی

کتاب 68 حرف اضافه ضروری زبان انگلیسی نوشته‌ی فاطمه کوهگرد، از سری کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی مکس است.

لغات این کتاب یا خود حرف اضافه هستند و یا در جمله به عنوان حرف اضافه استفاده می‌شوند. معنای فارسی هر لغت نوشته شده و برای هر کدام یک جمله مثال انگلیسی آورده شده است.

 

کلمات کلیدی: اموزش زبان انگلیسی به صورت pdf، آموزش مقدماتی زبان انگلیسی pdf، آموزش زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی از ابتدا، لغت انگلیسی، آموزش انگلیسی، آمورش زبان، دانلود کتاب آمورش زبان، زبان انگلیسی، کتاب‌های دو زبانه فارسی و انگلیسی،

برای دانلود کتاب 68 حرف اضافه ضروری زبان انگلیسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.