دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ربات صنعتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ربات صنعتی

کتاب ربات صنعتی نوشته‌ی محمدرضا مهربان فر، به بررسی نقش مهندسی رباتیک در صنایع می‌پردازد.

امروزه در صنعت در اکثر کارخانه‌ها در مشاغلی که از عهده  هیچ انسانی بر نمی‌آیند از ربات‌ها بهره می‌برند. مهندسی رباتیک رشته‌ای است که جهت پاسخ به نیاز صنعت در طراحی ربات‌ها پدید آمد. این رشته به بررسی علمی و مهندسی، ربات‌ها می‌پردازد. رشته‌ی مهندسی رباتیک پیش از سال 1985 میلادی در دانشگاه‌های خارج از کشور تدریس می‌شود.

امروزه کمتر دانشگاه معتبر و صنعتی را خواهید یافت که این رشته را در یکی از مقاطع خود پذیرا نباشد. بعضی از دانشگاه‌ها این رشته را در تمامی مقاطع خود دارند. با توجه به نیاز صنعت این رشته در مقاطع بالاتر به صورت تخصصی‌تر دارای گرایشات خاصی شد: سنسور - اتوماسیون - کنترل ربات -  ربات‌های پویا - ربات‌های پایا - بیورباتیک - میکرورباتیک - نانورباتیک - بینایی ربات - ربات‌های مستقل و ...

کلمات کلیدی: ربات صنعتی چیست، رباتهای صنعتی pdf، ربات های صنعتی چیست، انواع ربات های صنعتی، ربات های صنعتی در ایران، مهندسی رباتیک چه رشته ای است، مهندس رباتیک کیست،

برای دانلود کتاب ربات صنعتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.