دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان اتاق دریا

  • از: مریم علیخانی
  • موضوع: رمان
  • ۶۷۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۸
  • ۱۶۱۹۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان اتاق دریا

کتاب رمان اتاق دریا اثر مریم علیخانی، درباره‌ی پسری سرکش و دوست داشتنی به نام بابک است که قصد ازدواج با دختری به نام پگاه را دارد. اما در پی معرفی دختر به خانواده‌اش متوجه می‌شود که مادرش به شدت با این ازدواج مخالف است. چون مادر نمی‌تواند پسرش را منصرف سازد از او می‌خواهد دست نوشته‌های او را که داستان زندگی‌اش هستند، بخواند.

در بخشی از کتاب رمان اتاق دریا می‌خوانیم:

من همیشه معتقد بودم که سرنوشت آدم‌ها از به هم پیوستن و گره خوردن حوادث ساده و معمولی پدید می‌آید. اتفاقاتی که آنقدر معمولی‌اند که هرگز نمی‌توان باور کرد مسبب جریانات بزرگ و سرنوشت‌ساز زندگی همین روزمره‌گی‌ها بوده‌اند. آن روز هم یکی از همین اتفاقات بود که دریچه‌ای تازه در زندگی‌ام گشود. روزی که هرگز فراموش نخواهم کرد چه مغرورانه بر ابرهای تقدیر سوار شدم بی آنکه بدانم مرا با خود به کجا خواهند برد.

پدرم فرد متمول و مردم داری بود و به همین علت همیشه آدم‌های رنگ و وارنگی به خانه ما رفت و آمد داشتند. با این وجود من علاقه‌ای به این مهمانی‌ها نداشتم و ترجیح می‌دادم بیشتر اوقاتم را در خارج از خانه و میان دوستانم سپری کنم و چون دختری سرزنده و بی‌پروا بودم در میان آن‌ها محبوبیت زیادی داشتم و معمولاً هرکجا جشن و مهمانی بر پا می‌شد من اولین کسی بودم که به آن مجلس دعوت می‌شدم.

آن روز هم جشنی به مناسبت فارغ‌التحصیلی من و دوستم ژیلا در خانه‌ی او بر پا شده بود و ما تصمیم گرفته بودیم همه‌ی همکلاسی‌هایمان را به این جشن دعوت کنیم. نامشان را روی کارت‌های دعوت نوشتیم و سعی کردیم تا کسی از قلم نیافتد. اما در میان اسامی که روی پاکت‌ها می‌نوشتیم اسمی را دیدم که برایم آشنا بود ولی آن را نمی‌شناختم. می‌خواستم چیزی درباره‌اش از ژیلا بپرسم که خوشبختانه خودش سر صحبت را باز کرد.

 

کلمات کلیدی: دانلود رمان اتاق دریا برای پی دی اف، اتاق دریا، دانلود رمان اتاق، دانلود رمان اتاق دریا برای اندروید، دانلود رمان اتاق دریا برای ایفون، دانلود رمان ایرانی، رمان جدید، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان اتاق دریا، دانلود رمان دریا، رمان دریا، دانلود رمان عاشقانه اتاق دریا، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، pdf عاشقانه، رمان pdf، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان جدید، رمان اتاق، رمان اتاق دریا، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان اتاق دریا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.