دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان پرواز برای رهایی

  • از: فاطمه جلالوند
  • موضوع: رمان
  • ۲۸۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷
  • ۴۸۳۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان پرواز برای رهایی

کتاب رمان پرواز برای رهایی اثر فاطمه جلالوند، داستان دختری را روایت می‌کند که از تاریکی و اجبار‌های زندگی‌اش گریزان است؛ اما این باید‌ها و نباید‌ها هستند که مسیر زندگی‌اش را مشخص می‌کنند. دختر این قصه به دنبال خوشبختی و رهایی می‌گردد؛ ولی شاهد قتلی بی‌رحمانه می‌شود که گمان می‌کند هیچ چیز بدتری از این وجود ندارد.

در بخشی از کتاب رمان پرواز برای رهایی می‌خوانیم:

صدای پای اسب‌هایی که سم‌هایشان را بر زمین می‌کوفتند میان شاخ و برگ درختان بلند قامت می‌پیچید و به دلهره‌ی لونه کرده در وجود سرما زده‌ی دخترک می‌افزود.
نفس‌های تند شده‌اش بودند که از هیجان درونش خبر می‌دادند.
خودش را خم کرد و اسب زیبا و سفید رنگش را نوازشی پر اضطراب کرد.
- تند تر برو اراز. باید بریم.
صدای ظریف دخترک وحشت زده با وزش باد همراه شد و ناپدید گشت.
با صدای بلند گلوله‌ای که شلیک شد، جیغ خفیفی کشید و بر زمین کوفته شد.

ناله‌ای از دردی که در سرش پیچید سر داد و چشمان اشک آلودش به خونی که از پای اسب وفادارش جارش شده بود خیره ماند، سر اسبش را در آغوش کشید و نرم نوازشش کرد، اشک ریخت بر این فلاکتی که گرفتارش شده بود.
با نزدیک شدن صدا‌ها به خودش امد و اشک ریزان اسبش را رها کرد و شروع به دویدن و دور شدن نمود، با برخورد دستانش به شاخه‌های درختان، زخم‌های سطحی بر روی پوستش می‌نشست و سوزش بدی ایجاد می‌کرد و اشک‌هایش بودند که با تازیانه زدن به صورتش دردش را بازگو می‌کرد.

کلمات کلیدی: عاشقانه، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود رمان، رمان، دانلود رمان پرواز برای رهایی، رمان پرواز برای رهایی، دانلود رمان رایگان، دانلود رمان pdf، رمان هیجانی، دانلود رمان هیجانی، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان رایگان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، رمان عاشقانه ایرانی، رمان فارسی عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان پرواز برای رهایی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.