دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رسم فنی ماهرانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رسم فنی ماهرانه

رضا علامیر در کتاب رسم فنی ماهرانه، در مورد نقشه‌کشی صنعتی صحبت می‌کند. این اثر مناسب کسانی است که تازه از دانشگاه‌های فنی فارغ‌التحصیل شده‌اند و قصد دارند در شرکت‌های معتبر استخدام شوند. اگر حس کردید که برای ایجاد تغییر، نیاز به یک برنامه دارید، خواندن این کتاب به شما کمک خواهد کرد.

در بخشی از کتاب رسم فنی ماهرانه می‌خوانیم:

دارن هاردی در کتاب اثر مرکب به نکته جالبی اشاره می‌کند که کل کتابش روی یک موضوع کاربردی بحث می‌کند. برای اینکه به نتایج بزرگ برسی کارهای کوچک را با اهمیت و قدرتمند انجام بده.
منظورم از نقل قول برای اینکه بتونید شغل مناسبی پیدا کنید نکاتی که توی کتاب ارائه می‌کنم یاد بگیرید و رعایت کنید.
برای انتخاب و رسم نمای مناسب پنج ویژگی را بهتر رعایت کنید:
اولین ویژگی رسم نما در موقعیت واقعی
دومین ویژگی رسم حداقل نما
سومین ویژگی رسم نمای حداقل خط ندید
چهارمین ویژگی رسم نمای که دارای کاملترین توصیف قطعه هست
پنجمین ویژگی در نظر گرفتن فضای مناسب برای اندازه‌گذاری

کلمات کلیدی: دانلود کتاب طراحی صنعتی، طراحی صنعتی، آموزش طراحی صنعتی، اصول طراحی صنعتی، آموزش رسم فنی و نقشه کشی صنعتی، آموزش نقشه کشی صنعتی، جزوه رسم فنی مکانیک،

برای دانلود کتاب رسم فنی ماهرانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.