دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه

  • موضوع: رمان
  • ۳۸۹ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷
  • ۵۲۴۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه

کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه داستان دختر دانشجویی در دانشکده‌ی رزمی است که آزار و اذیت‌هایی را تجربه می‌کند و مجبور می‌شود نزد یک جن‌گیر برود. آن پسر هم یک پلیس معلق از خدمت است که به نوعی چشم سوم دارد. این رمان شما را با هیجان، ترس و اتفاقات پیش‌بینی نشده مواجه می‌کند.

در بخشی از کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه می‌خوانیم:

کوچه تو سکوتی مطلق فرو رفته بود و جز صدای یا کریم‌هایی که روی تیر چراغ برق نشسته بودن صدای دیگه‌ای به گوش نمی‌رسید. به سر کوچه رسیدم و دست راستم رو برای گرفتن ماشین از چادر بیرون آوردم؛ یک تاکسی زرد رنگ مقابلم نگه داشت، مقصد رو گفتم و هزینه‌ی کرایه رو پرسیدم، راننده که مردی هیکلی و سیبیل کلفت بود سر تا پای من رو نگاه کرد و مبلغی گفت که چشم‌هام از حدقه بیرون پرید:
_ چه خبره آقا؟ من همیشه با نصف این قیمت می‌رم
انگار به مزاجش خوش نیومد، دنده رو جا زد و آماده‌ی حرکت شد:
_ نمی‌خوای سوار شی نشو، همینه که هست!

به ناچار سوار ماشین شدم، با عجله‌ای که داشتم به این زودی ماشین دیگه‌ای به پستم نمی‌خورد؛ سرم رو به شیشه‌ی ماشین تکیه دادم و به بیرون چشم دوختم. صداهای اخیری که می‌شنیدم فکرم رو درگیر خودش کرده بود، شیشه رو پایین کشیدم تا خنکی هوا صورتم رو نوازش کنه اما فکرم از اون صداهایی که می‌شنیدم و منبعش رو پیدا نمی‌کردم، رها نمی‌شد؛ با صدای راننده به خودم اومدم.

کلمات کلیدی: دانلود رمان معمایی، دانلود رمان جنایی، دانلود رمان ترسناک، دانلود رمان جدید، دانلود رمان، رمان، رمان ایرانی، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان پلیسی، دانلود رمان دست منو بگیر حالم جهنمه، رمان جدید دست منو بگیر حالم جهنمه، رمان دست منو بگیر حالم جهنمه،

برای دانلود کتاب رمان دست منو بگیر حالم جهنمه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.