دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان خاطرات یک خون آشام - جلد دوم (کشمکش)

  • از: ال جی اسمیت
  • موضوع: رمان
  • ۱۵۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۷
  • ۶۴۸۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان خاطرات یک خون آشام - جلد دوم (کشمکش)

کتاب رمان خاطرات یک خون آشام - جلد دوم (کشمکش) به قلم ال جی اسمیت روایتگر زندگی دختر جوان دبیرستانی به نام النا گیلبرت است که قلبش میان دو برادر خون آشام، استفن سالواتوره و دیمن سالواتوره گیر می‌کند.

رمان خاطرات یک خون آشام (The Vampire Diaries) سری رمانی در سبک خون آشامی ترسناک برای جوانان و بزرگسالان نوشته نویسنده آمریکایی ال جی اسمیت (L. J. Smith) است. این مجموعه حول محور استفن سالواتوره و الینا گیلبرت می‌چرخید. در سه رمان اول (بیداری، کشمکش و غضب) استفن و الینا راویان ماجرا هستند، درحالی که کتاب اتحاد تاریک، به روایت بانی مک کولو است.

داستان پیرامون مشکلاتی است که در اثر نزدیک شدن النا و استفن به هم به وجود می‌آید و به مرور زمان از کنترل آن‌ها خارج شده و نیروهای پلید بسیاری را به زندگی‌شان می‌کشاند.

در بخشی از کتاب رمان خاطرات یک خون آشام - جلد دوم (کشمکش) می‌خوانیم:

از میان جنگل گذشتن، به خصوص در تاریکی دشوار بود. بوته‌های پرپشت در مسیرشان بودند و شاخه‌های خشکیده به آن‌ها برخورد می‌کردند. حشرات در اطراف‌شان پرواز می‌کردند و با بال‌های کوچک‌شان به گونه‌های الینا برخورد می‌کردند. بالاخره به زمینی مسطح رسیدند. ساختمان خانه‌ی قدیمی دیده می‌شد. سنگ‌های ساختمان با علف‌های هرز و بوته‌ها به زمین گره خورده بود. دودکش تقریبا سالم مانده بود. با سوراخ‌هایی که در گذشته بتون به هم متصل‌شان می‌کرد، شبیه به مقبره‌ای فرو ریخته بود.

مت گفت: "چاه باید یه جایی آن پشت باشه."

مردیث بود که پیدایش کرد و بقیه را صدا زد. جمع شدند و به سنگ مربعی و صافی که آن را مسدود کرده بود نگاه کردند. تقریبا هم سطح زمین بود. مت خم شد و گل و علف‌های اطرافش را بررسی کرد. گفت: به تازگی تکان خورده.

آن لحظه بود که قلب الینا به شدت شروع به کوبیدن کرد. می‌توانست نبضش را در گلو و انگشتانش حس کند. با صدایی که به زمزمه می‌مانست گفت: "بیاین بلندش کنیم."

تخته سنگ به قدری سنگین بود که مت نتوانست حتی تکانش دهد. هر چهار نفر با فشار به زمین آن را هل می‌دادند تا اینکه بالاخره سنگ با ناله‌ای، کم‌تر از یک اینچ حرکت کرد.

کلمات کلیدی: رمان خاطرات یک خون آشام، جلد دوم، دانلود رمان ترسناک، دانلود رمان خون آشام، رمان تخیلی، L J Smith، رمان عاشقانه، رمان ترجمه شده، Lisa Jane Smith، رمان خارجی معروف، رمان وحشتناک، داستان خارجی، رمان ترجمه شده رایگان، دانلود رایگان رمان خارجی، خاطرات یک خون آشام کشمکش، the struggle، داستان ترجمه شده، رمان خارجی، دانلود رایگان رمان خارجی، رمان خارجی ترجمه شده، The Vampire Diaries، دانلود داستان ترجمه شده، دانلود بهترین رمان های جهان pdf، رمان های انگلیسی ترجمه شده،

برای دانلود کتاب رمان خاطرات یک خون آشام - جلد دوم (کشمکش) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.