دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هدیه تولد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هدیه تولد

کتاب هدیه تولد به قلم شراره شیرودی به کودکان می‌آموزد یکدیگر را ببخشند و با هم دوست باشند و از کسی کینه‌ای به دل نگیرند، همچنین بیان می‌کند دلی که پر از کینه است نمی‌تواند شاد باشد و با بخشش و گذشت می‌توان دوباره شادی را بدست آورد.

در بخشی از کتاب هدیه تولد می‌خوانیم:

برف در راه با خودش فکر می‌کرد و می‌گفت: «می‌دانم وقتی دوستم، سرخابی، هدیه‌ام را ببیند، خیلی تعجب می‌کند. بعد کاردستی را به بچه‌ها نشان می‌دهد و می‌گوید که بینید، برفک چه هدیه زیبایی برایم درست کرده است. آن وقت برای تشکر بزرگ‌ترین تکه کیک را برایم می‌آورد.

کلمات کلیدی: داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، کتاب آموزشی برای کودک، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، کتاب داستان کودک، داستان آموزنده، کتاب داستان هدیه تولد، داستان بچگانه، داستان مصور، داستان مصور کودکانه،

برای دانلود کتاب هدیه تولد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.