دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مهر خاوری

  • از: گیتا پویش
  • موضوع: رمان
  • ۱۱۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۲۱۰۲ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مهر خاوری

کتاب مهر خاوری به قلم گیتا پویش، داستان زندگی دو دوست به نام‌های "شین یان" و "هسی آن" را روایت می‌کند که در واپسین روزهای جنگ در چین رخ می‌دهد. این داستان زاده‌ی اندیشه‌های نویسنده است و اشخاص جنبه‌ی حقیقی ندارند.

در بخشی از رمان مهر خاوری می‌خوانیم:

چشمان مشکی درخشان و بادامی و بینی گوشتی و بزرگ که کشیده بود و به چهره‌اش می‌آمد و لبی کوچک و رنگ پوستی زرد و دلربا و ابروهایی مشکی و چهره‌ای پاک و پاکیزه و بانمک. پیش خویش می‌گفت که:
- او از چی من خوشش نیومده؟
و این تازه نخستین پرسش‌هایی از این گونه ناباوری‌ها و شگفتی‌اش بود. ولی او می‌بایست مهر آن دخترکی را که نامش را هم نمی‌دانست، به خود بکشد و می‌دانست که این آغاز راه هست.
یک دم مگر یک واژه از سخن‌های دخترک از سرش دور می‌شد؟ نه، هرگز. چهره‌ی دختر از یادش و بانگش از گوش او بیرون نمی‌رفت. بیرون رفت و روی چمن‌زار دراز کشید. به گل زرد نگریست و یک دم دخترک زیبا را در آن دید و لبخند زد. رو به آسمان کرد و او را دید. دیگر نمی‌توانست تاب آورد. ناخودآگاه برخاست و به شهر رفت. به دم خانه‌ی دخترک کشیده شد. ناگهان بانگ پدرش را شنید.

کلمات کلیدی: رمان اجتماعی، دانلود رمان اجتماعی، دانلود کتاب مهر خاوری، دانلود رایگان کتاب رمان مهر خاوری، دانلود رمان مهر خاوری، رمان جنگی، داستان جنگی، داستان اجتماعی، رمان مهر خاوری،

برای دانلود کتاب مهر خاوری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.