دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ندای فاطمیه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ندای فاطمیه

کتاب ندای فاطمیه نوشته مهدی خدامیان آرانی به شرح زیارت حضرت فاطمه (علیهاالسلام) می‌پردازد.

در قسمتی از کتاب ندای فاطمیه می‌خوانیم:

سلام بر تو اى مادرِ مهربانى‌ها! سلام بر تو اى بانوى کرامت!
خودت مى‌دانى که چقدر دوست دارم این سخن را تکرار کنم: «اگر عشق تو نباشد، به چه کار آید زندگى من؟». به راستى که عشق تو، معناى زندگى من است.
مهر تو، تنها سرمایه من است. وقتى که اشک در دیده‌هایم مى‌نشیند، دست به دعا بر مى‌دارم و اوّلین دعایم این است: «خدایا! هر چه را از من مى‌گیرى، بگیر، امّا عشق به فاطمه (علیها السلام) را از من مگیر!». من به خوبى مى‌دانم که عشق تو، راز خلقت هستى است.
نمى‌دانم چگونه خدا را شکر کنم که مرا با تو آشنا کرد، اکنون مى‌خواهم با تو سخن بگویم و با تو نجوا نمایم، امّا چگونه؟ من چه بگویم که شایسته مقام تو باشد؟
نمى‌دانم چه بگویم. سخن گفتن درباره تو، کار ساده‌اى نیست، من در اینجا دیگر سکوت مى‌کنم...
صدایى به گوشم مى‌رسد، یکى با من سخن مى‌گوید: «چرا سکوت کرده‌اى؟ چرا سخنى نمى‌گویى؟ تو مى‌خواهى با بانوى هستى سخن بگویى، این گونه سخن بگو...».
کیست که این گونه با مهربانى با من سخن مى‌گوید؟

کلمات کلیدی: حضرت فاطمه، حضرت زهرا، مظلومیت حضرت زهرا، داستان شهادت زهرا، دهه فاطمیه، اهل البیت، شهادت حضرت فاطمه، شهادت حضرت زهرا، ایام فاطمیه، اهل البیت،

برای دانلود کتاب ندای فاطمیه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.