دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گیاهان زراعتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گیاهان زراعتی

کتاب گیاهان زراعتی توسط اسماعیل پورکاظم به صورت مختصر و مصوّر نوشته شده است.

تأمین آب و مواد غذائی از مهم‌ترین مشکلات بشر امروز است که در ارتباط تنگاتنگی با همدیگر هستند. کمبود آب، فرسایش خاک‌ها و پایان یافتن منابع کودی موجب شده‌اند که بشر کنونی بکوشد تا از تمامی امکانات سنتی و مدرن به بهترین وجه جهت رفع نیازهایش بهره گیرد. در این راستا بکارگیری اراضی حاشیه‌ای، مزارع کوچک و حتی باغچه‌های خانگی می‌توانند در نیل به این هداف اصیل یاری‌گر باشند و برای این منظور چاره‌ای بجز آموزش کشاورزی به تمامی آحاد جامعه وجود ندارد.  

کلمات کلیدی: کشاورزی، محصولات کشاورزی، محصولات زراعتی، دانلود کتاب کشاورزی، گیاهان زراعتی، آموزش کشاورزی، آموزش زراعت، زراعت گندم، زراعت جو،

برای دانلود کتاب گیاهان زراعتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.