دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی داد و ستد با مردگان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی داد و ستد با مردگان

کتاب صوتی داد و ستد با مردگان اثر جنیفر ایگان داستان زنی است که از جوانی عادت داشته لباس مردگان را به تن کند.

وی زمانی که یکی از عزیزانش می‌میرد به سمت اتاقش می‌رود و یادگاری‌هایی مانند پولیور و لباس و... برمی‌دارد تا یاد آن‌ها را با پوشیدن و استفاده کردن وسایل‌هایشان زنده نگه دارد.

جنیفر ایگان (Jennifer Egan) نویسنده و رمان‌نویس اهل آمریکا است. برخی منتقدان و صاحب‌نظران به او لقب مارسل پروست پانک، ویلیام فاکنر راک‌اندرول و حتی دوس پاسوسِ هیپی داده‌اند. داستان‌ها و نوشته‌های ایگان بازتاب تنهایی، امیال و آرزوها، چندپارگی شخصیت انسان‌ها و واقعیت‌های زندگی در دنیای فراصنعتی است.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی داد و ستد با مردگان، دانلود کتاب صوتی داد و ستد با مردگان، داستان کوتاه صوتی داد و ستد با مردگان، داستان کوتاه داد و ستد با مردگان، کتاب گویا داد و ستد با مردگان،

برای دانلود کتاب صوتی داد و ستد با مردگان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.