دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی شکارچی‌ها در برف

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی شکارچی‌ها در برف

داستان کتاب صوتی شکارچی‌ها در برف اثر توبیاس وولف با برنامه‌ی شکار رفتن متداول سه دوست قدیمی فرانک، کنی و تاب شروع می‌شود.

در اکثر لحظات روایت کشمکش میان شخصیت‌ها که حاصل خطاهای فردی هرکدامشان از جمله خودشیفتگی است وجود دارد. توبیاس وولف با نوشتن این داستان قصد داشته خودپرستی و عدم توجه به دیگران را آخرین مرتبه از گناهان انسان به تصویر بکشد.

توبیاس وولف (Tobias Wolff) سال ۱۹۴۵ در آلاباما به دنیا آمد. اما در واشینگتن بزرگ شد. او مدتی در پالو آلتو، کالیفرنیا در کالیفرنیا به تدریس برنامه‌های داستان‌نویسی و ادبیات پرداخت.

وولف به خاطر مجموعه‌های داستان کوتاه شهرت زیادی دارد. او در کنار ریموند کارور، ریچارد فورد، آن بیتی و دیگر نویسندگان مینی‌مالیست از پیشتازان داستان کوتاه امروز آمریکاست.

او سه بار برنده جایزه اُ هنری شده و به خاطر مجموعه داستان‌های کوتاه، رمان‌ها و خاطراتش مورد تقدیر قرار گرفته‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی شکارچی‌ها در برف (Hunters in the snow) می‌شنویم:

کنی شلیک کرد. گلوله درست خورد وسط چشم‌های سگ. سگ درجا در برف فرو رفت، پاهایش دو طرف بدن‌اش یله شدند، چشم‌های زردش همان‌طور باز و خیره ماندند. اگر خونی در کار نبود، به قالیچه خرسک کوچکی می‌مانست. خون از پوزه سگ روی برف راه افتاد.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی شکارچی‌ها در برف، داستان کوتاه شکارچی‌ها در برف، Hunters in the snow، کتاب گویا شکارچی‌ها در برف، دانلود کتاب صوتی شکارچی‌ها در برف، داستان کوتاه صوتی شکارچی‌ها در برف، Tobias Wolff،

برای دانلود کتاب صوتی شکارچی‌ها در برف و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.