دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی تعقیب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی تعقیب

داستان کتاب صوتی تعقیب اثر جویس کرول اوتس روایت شخصیتی شیزوفرنیک است که توسط دشمنی ناپبدا، که زاییدۀ ذهن اوست، تعقیب می‌شود.

نویسنده با ترسیم فضا و مکان داستانی سرد و خشن و آشنازدا تمام سعی خود را بر ترسیم فضای شخصیتی روان‌پریش برای مخاطب معطوف کرده است. نقب به هزار توی پنهان ذهن شخصیت و گریز از قواعد مرسوم پیرنگ از ویژگی‌های متمایز و بارز این داستان بر شمرده می‌شود.

جویس کرول اوتس (Joyce Carol Oates) نمایش‌نامه‌نویس، شاعر و رمان‌نویس اهل ایالات متحده آمریکا است. وی برنده جوایزی همچون کمک هزینه گوگنهایم شده‌است؛ و در سال ۱۹۶۷و ۱۹۷۳ برنده جایزه او هنری گردید.

در قستی از کتاب صوتی تعقیب می‌شنویم:

گرچن زیر لب زمزمه می‌کند: دشمن ناپیدا پیش روم در حال فراره...
گرچن آهسته و آرام راه می‌رود و با چشمان تیزبینش بدون پلک زدن به پیکر دشمن ناپیدا در مقابلش نگاه می‌کند.
دشمن با بی‌باکی با آن پاهای بلندش که به چابکی اسبی جوان است از ترافیک سنگین عبور کرده، روی جدول سیمان نوسازی پریده و حالا در حال دویدن در زمین خالی است.
بعدازظهر شنبه‌ای از ماه نوامبر است. گرچن از خانه بیرون آمده تا دشمنش را تعقیب کند.
او ساعت‌ها برای شکارش وقت دارد.

کلمات کلیدی: Joyce Carol Oates، دانلود کتاب صوتی تعقیب، دانلود کتاب صوتی داستان، کتاب صوتی تعقیب، داستان کوتاه تعقیب، کتاب گویا تعقیب، داستان کوتاه صوتی تعقیب،

برای دانلود کتاب صوتی تعقیب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.