دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نظام‌ناپذیری ورزش در خاورمیانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نظام‌ناپذیری ورزش در خاورمیانه

کتاب نظام‌ناپذیری ورزش در خاورمیانه اثر سعید هدایتی است.

خاور میانه منطقهٔ جغرافیایی متکثریست که لقب گهواره تمدن را به یدک می‌کشد، سر زمینی متکثر که پذیرای تحولات بی‌شماری از چندین هزار سال پیش تاکنون بوده و ادیان بسیاری در دل آن متولد شده‌اند. افزون بر پیشینه طویل تاریخی این منطقه دارای غنای منابع طبیعی و منابع انسانی است. امروزه بسیاری از دولتمردان این منطقه بودجه‌های هنگفتی را به شکلی مبسوط الید در ورزش خرج می‌کنند. اما این هزینه‌های هنگفت به خروجی موفق و پیشرفت قابل ذکری در ورزش این کشورها منجر نشد. امروزه مدال‌های ورزشکاران خاورمیانه در المپیک محدود به چند مدال از سوی فدراسیون‌های مشخص در ایران و ترکیه و تا حدودی در مصر و مدال‌هایی فردی در سایر کشورهاست. هر چند گاها موفقیت‌های ناچیزی به واسطه خرج‌های بی‌حساب و استفاده از بازیکنان و مربیان چند ملیتی به دست می‌آید اما می‌توان با قطعیت گفت که سازماندهی نظام ورزشی در خاورمیانه بسیار عقب افتاده است. این که دلیل این عقب افتادگی چیست و چه موانعی بر سر توسعه سازمانی ورزش در خاورمیانه قرار دارند موضوع این نوشتار است.

کلمات کلیدی: ورزش، ورزش در خاورمیانه، افت ورزش، نظام پذیری ورزش، دانلود کتاب نظام‌ناپذیری ورزش در خاورمیانه، دانلود پی دی اف نظام‌ناپذیری ورزش در خاورمیانه،

برای دانلود کتاب نظام‌ناپذیری ورزش در خاورمیانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.