دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی داستان اسب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی داستان اسب

کتاب صوتی داستان اسب از فضای دیدگاه ترحم برانگیز رضا بابا مقدم به حیوانات نشأت می‌گیرد.

رضا بابا مقدم متولد ۱۲۹۲ در تهران، فارغ التحصیل رشتۀ حقوق، افسر بازنشسته، اغلب داستان‌هایش را پیش از انتشار به صورت مجموعۀ داستان، در مجلۀ سخن چاپ می‌کرد. نویسنده‌ای است پیرو مشی ادبی صادق هدایت و وقایع داستان هایش در فضایی اضطراب آور و نومیده کننده رخ می‌دهد. محیط داستان‌های مجموعۀ عقاب تنها (۱۳۳۷)، فرانسه است، اما ماجرای داستان‌های بچه‌های خدا (۱۳۴۵) و اسب (۱۳۴۸) در تهران قدیم به وقوع می‌پیوندد.

این داستان‌ها حول همدری با مردم فقیر و حیوانات می‌گردند. بابا مقدم داستان‌های اروتیکی بر اساس خاطرات دوران کودکی نوشته و در آخرین نوشته‌هایش به توصیف‌های سوررئالیستی و کافکایی روی آورده است. او آثاری نیز از فرانسواز ساگان، کافکا و ژان روسلو ترجمه کرده است. مرگش در سال ۱۳۶۶ در آمریکا روی داد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی رضا بابا مقدم، داستان صوتی، کتاب گویا، دانلود کتاب صوتی داستان، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی داستان اسب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.