دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب فیلمنامه رنگ های خاطره

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب فیلمنامه رنگ های خاطره

صدای فرشید: صداهای بلند، صداهای کوتاه ... آدما تو همین دو تا چیز خلاصه می‌شن، بعضیا با صدای بلند همه چیزو بدست می‌آرن و بعضیـا هم صدایی ندارن که به چیزی برسن ... آدما دو دسته‌ان:  آدمایی که می گیرن، آدمایی که می‌دن ... همیشه برای گرفتن باید بلند حرف زد ... من تاحالا چیزی نگرفتم ... جز چند تا کاغذ ... کاغذایی که باید سیاه‌شون کنم ... همه چی از همین‌جا شروع می‌شه، رو همین کاغذاست که یکی از قبل از کارگردان می‌گه: [فرشید برگشته و به لنز دوربین نگاه می کند] فیلم شروع شد!

کلمات کلیدی: دانلود فیلمنامه، دانلود فیلمنامه کوتاه، فیلمنامه رنگ های خاطره، دانلود فیلمنامه اجتماعی،

برای دانلود کتاب فیلمنامه رنگ های خاطره و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.