دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ادبیات داستانی انگلیسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ادبیات داستانی انگلیسی

داستان ها و افسانه ها بخشی عمده از فرهنگ ادبی - اجتماعی گویشوران هر زبان را به خود اختصاص می دهند. این متن ها در حوزه جامعه شناسی زبان به عنوان ساختاری ادبی مبتنی بر پیشینه فرهنگی و تاریخی گویشوران آن زبان ارزیابی شده و بخشی از سلیقه آنان را در رویکردهای فرهنگی-اجتماعی خود به نمایش می گذارند.

از آنجاییکه فراگیری هر زبان الزاما آشنایی نسبی با فرهنگ گویشوران آن زبان را طلب می کند اینجانب بر آن شدم تا از زاویه آشنایی با داستان های کوتاه این هدف را دنبال نمایم. بر این اساس کتاب حاضر که مجموعه ای مختصر از رایج ترین داستان های شیرین و پندآموز انگلیسی است را تدوین و ویرایش نمودم تا همراه با معادل فارسی واژگان کلیدی به کار رفته در هریک از داستان های آن در اختیار علاقمندان قرار گیرد. 

کلمات کلیدی: داستان های انگلیسی، داستان زبان اصلی، داستان کوتاه انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی با داستان،

برای دانلود کتاب ادبیات داستانی انگلیسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.