دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نمایشنامه عشق مرده، مرده عشق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نمایشنامه عشق مرده، مرده عشق

تقابل عشق و عقل، منطق در مقابل احساسات آدمی. تلاش انسان برای به دست آوردن خواسته ی خود و برخورد با مانعی شیرین و حکیمانه به نام خواست و اراده خداوند.
وقتی که یاسر از خدا برای زنده کردن معشوقه ی خود درخواست می کند و خدا...
صحنهه ی اول:
(صحنه تاریک است و آهنگ غمگینی به گوش می رسد. تمام صحنه را گل گلایول پرپرشده پر کرده است. در وسط صحنه جسد زنی که روی آن پارچه ی سفید است، قرار دارد. در انتهای صحنه سمت چپ گلدانی قرار دارد. نوری موضعی محل قرار گرفتن جسد را روشن می کند. مردی با دسته گل وارد صحنه می شود. نورموضعی هم زمان روی مرد و جسد قرار دارد. مرد به سمت زن می رود وبا رسیدن مرد به جسد زن فقط قسمتی که مرد و جسد قرار دارند روشن می شود. مرد زن را صدا می زند)

کلمات کلیدی: نمایش نامه، نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه فارسی، نمایشنامه ایرانی، نمایشنامه عشق مرده، دانلود نمایشنامه عاشقانه، نمایش عاشقانه، تراژدی،

برای دانلود نمایشنامه عشق مرده، مرده عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.