دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بشنو از نی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بشنو از نی

نگاهی کوتاه به زندگی و آثار مولانا

آن شب در خانه بهاءالدین شور و نشاط عجیبی موج میزد،

عده زیادی از خدمتکاران با طَبَق های پر از میوه و شیرینی از میهمانان پذیرائی می کردند، بوی خوش عود و اسفند در فضای خانه پراکنده شده بود.

تعداد زیادی از علما، بزرگان و مردم بلخ برای گفتن تبریک تولد فرزند نورسیده سلطان العلماء معروف به بهاءالدین که یکی از بزرگان و عالمان مشهور خراسان آن روز به شمار می رفت به آنجا آمده بودند.

مراسم نامگذاری دومین فرزند بهاءالدین طی آداب ویژه ای برگزار شد.

 بهاءالدین که نام فرزند اول خود را علاءالدین محمد نام نهاده بود

فرزند نورسیده خود را که بعدها به مولانا مشهور شد؛ جلال الدین محمد نام گذاشت.

کلمات کلیدی: مولانا، درباره مولانا، دانلود کتاب شعر مولانا، جلال الدین محمد، آثار مولانا، زندگی نامه مولانا، حزین خوش نظر، دانلود کتاب های حزین خوش نظر،

برای دانلود کتاب بشنو از نی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.