دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب داستان‌های عامیانه کره

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب داستان‌های عامیانه کره

کتاب داستان‌های عامیانه کره نوشته‌ی زونگ این سوب، اثری سودمند برای آشنایی با تاریخ، فرهنگ و ادبیات کشور کره است.

این کتاب به زبان انگلیسی نوشته شده که جمشید سلطانی برای اولین بار با نثری روان آن را به فارسی ترجمه کرده است. پروفسور زونگ این سوب از چهره‌های برجسته زبان و ادبیات کره است که در دانشگاه‌های معتبر کشورهای مختلفی مانند انگلستان، ژاپن و امریکا به تدریس پرداخته است.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، فرهنگ کشور کره، پروفسور زونگ این سوب، دانلود داستان های کره ای، دانلود داستان pdf، دانلود داستان کوتاه، داستان ترجمه شده، ادبیات کشور کره، تاریخ کشور کره، دانلود داستان خارجی، داستان کره ای، رمان کوتاه،

برای دانلود کتاب داستان‌های عامیانه کره و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.