دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اصول، مبانی و تکنیک های سی تی اسکن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اصول، مبانی و تکنیک های سی تی اسکن

سخن نویسنده:

در مدتی که با کارشناسان و دانشجویان کارشناسی رادیولوژی در بخش سی تی اسکن برخورد داشته ام یکی از مسائلی که به وضوح حس می شد، کمبود منابع مطالعاتی در زمینه تکنیک های سی تی اسکن به زبان فارسی بود و البته دسترسی به منابع خارجی نیز آسان و میسر نمی باشد. بدین جهت با پیشنهاد رئیس و اعضای محترم گروه تکنولوژی رادیولوژی دانشکده پیراپزشکی مشهد مجموعه ای بدین منظور گردآوری و تدوین گردید، که امیدوارم بتواند پاسخگوی بخشی از نیاز کارشناسان محترم رادیولوژی باشد.

کلمات کلیدی: تکنیک های سی تی اسکن، سی تی اسکن، رادیولوژی، توموگرافی، دستگاه سی تی اسکن، اشعه ایکس، سی تی اسکن مغز، سی تی اسکن استخوان، سی تی اسکن اسپیرال،

برای دانلود کتاب اصول، مبانی و تکنیک های سی تی اسکن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.