دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان جادوی آویژگی

  • از: مهدی زارع
  • موضوع: رمان
  • ۲۵۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۱۴۴۴۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان جادوی آویژگی

کتاب رمان جادوی آویژگی اثری عاشقانه به قلم مهدی زارع است. نویسنده تا جایی که توان داشته سعی کرده همه‌ی شخصیت‌ها و فضاسازی‌های داستان برای عموم قابل درک و جملات و لغات استفاده شده، ساده و روان باشند. آویژه کلمه‌ای فارسی به معنای خالص، پاکیزه و منزه است.

در بخشی از کتاب رمان جادوی آویژگی می‌خوانیم:

داشتم دونگ‌ها رو بر می‌گردوندم و به بچه‌ها می‌گفتم که هر کاری کردم شازده کرایه رو قبول نکرد و تازه کلی هم از دستمون ناراحت شد که یه دفعه حامد سراسیمه اومد داخل و گفت: مژده بدید که همین حالا محسن تماس گرفت و گفت تا یه ربع دیگه اینجاست.  

بچه‌ها با شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدند به طوری که صفیه گفت:
چه خوب که محسن هم میاد، نمی‌دونید از صبح که از هم جدا شدیم چقدر دلم براش تنگ شده. یه جورایی به حضورش عادت کردم.  
فاطمه و الهام هم حرفاشو تأیید کردند و گفتند آره صفیه راست می‌گه ما هم دقیقاً وضعیتمون همین جوریه.  
تعریف و تمجید از محسن و اخلاق و روحیاتش شروع شد، درست مثل اینکه از من تعریف می‌کردند، تو پوست خودم نمی‌گنجیدم و از ته دل خوشحال بودم.  هر چی باشه این من بودم که باعث آشنایی بچه‌ها با محسن شدم.

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رایگان کتاب جادوی آویژگی، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، کتاب جادوی آویژگی، کتاب رایگان، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان جادوی آویژگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.