دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله هفت آسمون - شماره هفدهم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله هفت آسمون - شماره هفدهم

مجله پر محتوای و خواندنی هفت آسمون ، که تا کنون مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است ، یکی از مجله های اینترنتی میباشد که شامل مطالبی برای قشر جوان از موضوعاتی ، همچون فرهنگ ، هنر (سینما ، موسیقی ) و ... میباشد. گزیده ای از آنچه در این شماره می خوانید : - بررسی فیلمی پرچالش درباره یکی از چالش برانگیزترین موضوعات انسانی - گفتگوی مفصل حامد بهداد از باید ها ونباید های زندگی خود - محمد رضا لطفی از ناگفته های موسیقی ایرانی می گوید - مقاله ای پیرامون تاثیرات برق شهری بر منبع تغذیه - بررسی شکایت افتخاری به رسول خدا - برترین اشتباهات اینترنتی جهان - گپی با حاتمی کیا

کلمات کلیدی: فرهنگ، هنر، سینما، موسیقی، حامد بهداد، افتخاری، حاتمی کیا،

برای دانلود مجله هفت آسمون - شماره هفدهم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.